www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Pt kwi 10, 2020 12:32 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 665 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr paź 30, 2019 8:10 am 

Witaj Michale!

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lis 18, 2019 11:27 am 

Cześć wszystkim, nazywam się Marek.
Zacząłem szukać Boga w wieku 18 lat. Niestety pobłądziłem i zachwyciłem się naukami Torbena Sondergarda, Currego Blake, zwiedziony byłem w wielu rzeczach. Myślałem, że chrzest jest potrzebny do zbawienia i nie wystarczy sama wiara, pozytywne wyznawanie, uzdrowienie tu i teraz lub siła swojej wiary do np. kontrolowania pogody. Pewnego dnia po modlitwie Pan pokazał mi film Justina Petersa na temat ruchu wiary i zainteresowałem się korzeniami tego ruchu. Przyznałem sam przed sobą, że to zwiedzenie. Krótko potem zetknąłem się z kalwinizmem i cesacjonizmem. Nie mogłem jakoś przyjąć tego, że dary ustały, a Bóg jest taki, że jednych przeznaczył do piekła a drugich do nieba. Szukałem więc jakiejś równowagi i tak trafiłem na ulicę prostą na to forum. Dużo rzeczy mi się tu rozjaśniło i wierzę, że Bóg mnie tu poprowadził. Obecnie z żoną szukamy zdrowej społeczności w woj. Opolskim.

Pozdrawiamy gorąco wszystkich na forum :D

Ostatnio edytowano Pt lut 07, 2020 8:27 pm przez MarekMarek, łącznie edytowano 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lis 18, 2019 11:51 am 

Witaj na forum. Niech Ci się dalej rozjaśnia. :)

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn gru 16, 2019 8:43 pm 

Witam wszystkich forumowiczów, od kilku lat jestem osobą nawróconą, wcześniej byłem w KRK, Pan wyciągnął mnie stamtąd i przeprowadził mnie przez wiele zwiedzeń. Wierzę że pokazał mi właściwą ścieżkę, za co jestem Mu bardzo wdzięczny. Interesują mnie różne tematy i zagadnienia biblijne. Od jakiegoś czasu obserwuję niektóre tematy na forum, więc postanowiłem się dołączyć. Mam w zwyczaju, że jak że jak czegoś nie wiem to pytam, co od razu idę czynić.

P. S. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i czytelników forum Ulica Prosta :)

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 17, 2019 8:04 am 

Piesiec napisał(a):
Witam wszystkich forumowiczów, od kilku lat jestem osobą nawróconą, wcześniej byłem w KRK, Pan wyciągnął mnie stamtąd i przeprowadził mnie przez wiele zwiedzeń. Wierzę że pokazał mi właściwą ścieżkę, za co jestem Mu bardzo wdzięczny. Interesują mnie różne tematy i zagadnienia biblijne. Od jakiegoś czasu obserwuję niektóre tematy na forum, więc postanowiłem się dołączyć. Mam w zwyczaju, że jak że jak czegoś nie wiem to pytam, co od razu idę czynić.

P. S. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i czytelników forum Ulica Prosta :)

Witaj Pieścu :)

Odpowiedz z cytatem  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 665 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Strefa czasowa: UTC + 1